Menu Close

AKTUALI INFORMACIJA

AKTUALI  INFORMACIJA

Ventos socialinės globos namuose nuo 2021 m. liepos 1 d. paslaugų gavėjus (toliau – gyventojus) lankyti gali asmenys (toliau – lankytojai), kurie: 

  1. yra pasiskiepiję viena iš šių COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinų:

1.1. praėjus vienai savaitei nuo „Comirnaty“ ar „COVID-19 Vaccine Moderna“ vakcinos antrosios dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą;

1.2. praėjus 2 savaitėms nuo „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos dozės suleidimo;

1.3. praėjus 4 savaitėms, bet ne daugiau kaip 13 savaičių nuo pirmos „Vaxzevria“ vakcinos dozės suleidimo;

1.4. po antros „Vaxzevria“ vakcinos dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą;

1.5. praėjus 2 savaitėms nuo „Comirnaty“, „COVID-19 Vaccine Moderna“, „COVID-19 Vaccine Janssen“ ar „Vaxzevria“ vakcinos vienos dozės suleidimo asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu.

  1. Persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 210 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas).
  2. Atlikus COVID-19 tyrimą gautas neigiamas rezultatas – neanksčiau nei prieš 72 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus SARS-CoV-2 PGR tyrimą arba ne anksčiau nei prieš 48 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus antigeno testą;

 

Lankytojai, atvykę į Ventos socialinės globos namus, budinčiam bendrosios praktikos slaugytojui pateikia vieną iš dokumentų:

  1. Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos (ESPBI IS) vakcinacijos įrašą, SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatų (duomenų) protokolą;
  2. Asmens sveikatos priežiūros įstaigos išduotą dokumentą, patvirtinantį, kad asmuo persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) arba nurodantį, kad asmens skiepijimas COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atitinka atitikties nurodytus kriterijus arba asmens sveikatos priežiūros įstaigos išduotą neigiamo laboratorinio tyrimo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo) atsakymą;
  3. ESPBI IS duomenų pagrindu parengtą skaitmeninį pažymėjimą, patvirtinantį skiepijimo, persirgimo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ar neigiamo tyrimų rezultato faktą, skirtą naudojimui šalies viduje su sugeneruotu QR kodu.

 

Asmenys (lankytojai), norėdami aplankyti paslaugų gavėjus, ne vėliau kaip prieš vieną dieną privalo atvykimo datą ir laiką suderinti su budinčiu bendrosios praktikos slaugytoju tel. 8 425 39496 arba mob. Tel. +370 645 00581.

Lankytojai, kuriems pasireiškia karščiavimas ar turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), į globos namus neįleidžiami.

Lankytojai su gyventojais gali susitikti tam skirtose vietose (lauko pavėsinėje, patalpoje).

Lankant gyventojus lauke (lauko pavėsinėje), privaloma laikytis asmens higienos reikalavimų bei išlaikyti saugų atstumą. Lankymo trukmė neribojama. Leidžiama lankyti 2-3 asmenims.

Lankymo trukmė įstaigos įrengtame lankymo kambaryje gali būti ne ilgesnė nei 15 minučių. Lankytojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes, laikytis asmens higienos reikalavimų bei išlaikyti saugų atstumą. Leidžiama lankyti 1-2 asmenims.

Maloniai prašome Jūsų supratimo ir reikalavimų laikymosi, nes tik visų mūsų bendrų pastangų dėka galėsime apsaugoti save ir globos namų gyventojus.

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą