Menu Close

„Bitučių“ šeimynos projektas „Gėlės, medžiai ir gyvūnai jau bunda…“

2020 m. kovo 31 diena. Šiandien „Bitučių“ šeimyna gali sakyti, jog jau įgyvendino savo sumanymą, kurį pristatome kaip projektą „Gėlės, medžiai ir gyvūnai jau bunda…“
Iš anksto numatytas ir parengtas veikimo planas startavo iškart po naujųjų. Mes rinkome informaciją, spalvinome ruošinius, pačios piešėme, žiūrėjome vaizdinę medžiagą internete.
Išsiaiškinome, kodėl žiemą lapuočiai be lapų, o spygliuočiai išsaugo žalią apdarą. Sužinojome, jog pavasarį galima pritekinti medžių sulos, o jiems sužydus, žmogus gali susirgti alergija. Aiškinomės, kokias pavasarines gėles pažįstame ir svarstėme, kokių spalvų žiedai populiariausi bei daugiamečiams ar vienmečiams augalams priklauso šios gėlės. Išgirdome, kaip sekėsi žiemoti miško gyventojams, kas bunda iš miego ir ko ypač reikia saugotis pavasarį.
Mes akyliau stebėjome atgimstančią gamtą, atkreipėme dėmesį į ryškėjančią žalumą. „Bitučių“ šeimynos gyventojos labai smagiai įsitraukė į šį projektą, entuziastingai rinkosi norimas atlikti užduotis. Buvo daug džiugių emocijų ir daug darbo. Gyventojų kūrinėliai byloja apie individualumą, unikalumą ir fantazijos laisvę. Šiandien dar kartą peržvelgėme visus darbelius ir jais pasidžiaugėme. Pragiedrėjus orui, vėl eisime į lauką, prisiminsime kas kalbėta apie medžius, ieškosime pavasarinių žiedų, o akyliau pasidairiusios, gal pamatysime ir kokį gyvūną.
Įgytos žinios – svarbu, bet ne mažiau reikšmingas yra laikas, kurį praleidome kartu.
Parengė: soc. darbuotojo padėjėja Gitana Balnienė

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą