Menu Close

Kalėdinės nuotaikos įstaigoje

2021-12-15

Dar tamsoje atvykstant į darbą mus pasitinka sidabro lemputėmis spindinti eglutė ir snaigės nukritusios ant tvoros, o jau nubundančiuose languose pasitinka karpyti angelai. Įėjus į pastato vidų galime apžiūrėti spalvingą Kalėdinę parodą, kurią paruošė užimtumo specialistės. Čia galime pasidžiaugti žiemos nuotaikas perteikiančiais piešiniais; keramikiniais nykštukais, angelais ir kitokiais spalvotais molio dirbiniais; Kalėdiniais vainikais, eglutėmis ir atvirukais bei kitokiais dirbiniais iš popieriaus ir gamtinių medžiagų; įvairaus dydžio maišeliais Kalėdinėms dovanėlėms susidėti ir mezginių skiautėmis dekoruotais eglės žaisliukais, siūtomis pelėdomis ir šiltomis megztomis kojinėmis.

Kiekvienoje šeimynoje jau papuoštos Kalėdinės eglės. O tarpusavyje bendradarbiaudami šeimynų gyventojai ir darbuotojai kūrybiškai pasipuošė ir bendras erdves. Baltuose pusnynuose tarp eglučių linksminasi nykštukai (7,8,9 ir 10 šeimynos). Prie 18 šeimynos tarp spindinčių sniego gniūžčių įsitaisė sidabrinės eglutės. O prie 15 šeimynos stovi originali eglutė, pražydusi orchidėjų žiedais. 16 ir 19 šeimynų gyventojos ir darbuotojos sukūrė šviečiančią žvaigždę ir laukia, kad jai suspindus pabirs dovanos. 13 ir 14 šeimynų gyventojai per langus mato globos namų kieme augančias eglutes, todėl jie nutarė pratęsti šį puikų vaizdą į savo foje… Taip čia atsirado net kelios eglutės, o viena (kaip ir kieme) papuošta sidabrinėmis žvaigždėmis. Prie 11 ir 12 šeimynų ant baltų medžio šakų ryškiai išsiskiria raudoni stikliniai burbulai ir gyventojų pagaminti nykštukai. Didelės baltai raudonos žvaigždės bei raudonos lemputės kviečia užsukti į šias šeimynas, kuriose jau kvepia kepamais kalėdiniais sausainiais.

Šiuo metu aktų salė, užimtumo specialisčių dėka, virsta pasakiška karnavaline erdve. Ten jau rogėse skrenda Kalėdų senelis, o iš praplyšusio dovanų maišo byra ne tik snaigės, bet ir kalėdiniai sausainiai. Scenos gilumoje stovinčiame namelyje Ragana laukia karnavalinių gyventojų pasirodymų. O gyventojai intensyviai repetuoja… Įstaigoje sklando Kalėdų laukimo nuotaika.

Parengė užimtumo specialistė Zita Staškienė

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą