Mūsų pasiekimai

Mūsų pasiekimai

 Mūsų pasiekimai

Konkursų, varžybų nugalėtojai

2019 metai


Artūras Mendelejevas – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2019“, Venta; nominacija – už kalėdinės nuotaikos perteikimą ir mieliausią piešinį.
Inesa Grubliauskaitė
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2019“, Venta; nominacija – už kalėdinės nuotaikos perteikimą.
Airida Boreišaitė
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2019“, Venta; nominacija – už naujametiškiausią piešinį.
Laimonas Tumas
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2019“, Venta; nominacija – už šventiškiausią piešinį.
Dmitrij Juzefovič
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2019“, Venta; nominacija – už linksmiausią piešinį.
Žilvinas Roga
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2019“, Venta; nominacija – už nuoširdžiausią piešinį.


2018 metai


Gertrūda Dumbauskaitė – Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Kalėdinio piešinio konkursas; 2018 metai; konkurso nugalėtoja (diplomas).
Vida Valiūnaitė – Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Kalėdinio piešinio konkursas; 2018 metai; konkurso prizininkė (padėka).


Inesa Grubliauskaitė – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2018“, Venta; nominacija – už ryškiausią piešinį ir „už kalėdinio stebuklo laukimą“.
Airida Boreišaitė
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2018“, Venta; nominacija – už kruopščiausią piešinį ir „už šv. Kalėdų laukimo nuotaikos perteikimą“.
Raimondas Skurdelis
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2018“, Venta; nominacija – už vaizdingiausią piešinį.
Aida Morkūnaitė
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2018“, Venta; nominacija – už gražiausią piešinį.


Ernestas Maižys, Tadas Joneliūkštis, Jovita Skamarakaitė, Kristina Liaudanskaitė, Aleksejus Vachinas, Vytautas Kavaliauskas, Andrius Raudys, Svietlana Parfionova, Aistė Surdokaitė, Marija Barkutė, Lina Janavičienė – renginys „Ir aš galiu“, Tauragė; 2018 metai; II vieta ir simpatiškiausio kolektyvo pasirodymo nominacija.


Vytautas Kavaliauskas, Egidijus Džiugas, Andrius Raudys, Deividas Griguola, Artūras Mendelejevas – Latvijos respublikos Socialinės priežiūros centro „Zemgale“ „Ziedkalnės“ filialas; renginys „Svečiuose pas zuikį“; 2018 metai. Bočios varžybos: I-a vieta, kvadratas: III-ia vieta, estafetės: II-a vieta. Bendras komandos rezultatas – II-a vieta.


Ventos socialinės globos namų bendruomenė – Europos atliekų mažinimo savaitės renginys „Neišmesk – panaudok kitaip“; 2018 metai; specialusis Aplinkos ministerijos prizas (ekskursija).

 2017 metai


Aida Morkūnaitė – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2017“, Venta; nominacija – „nuotaikingiausias besmegenis“.
Andrius Grakauskas
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2017“, Venta; nominacija – už šv. Kalėdų nuotaikos miške perteikimą.
Jovita Skamarakaitė
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2017“, Venta; nominacija – „labiausiai besišypsančios snaigės“.
Jurgita Petraitytė
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2017“, Venta; nominacija – už lietuviškai gražias šv. Kalėdas.
Justina Minkštimaitė
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2017“, Venta; nominacija – „didžiausių dovanų piešinys“.
Rosita Bakaitytė
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2017“, Venta; nominacija – „įspūdingiausia šv. Kalėdų eglutė“.


Artūras Mendelejevas, Aivaras Korizna – stalo tenisas, Jurdaičiai; 2017 metai; dvejetų varžybos, C lygis, I vieta.
Artūras Mendelejevas
– stalo tenisas, Jurdaičiai; 2017 metai; vienetų varžybos, III vieta.
Deivis Abromaitis, Egidijus Džiugas
– stalo tenisas, Jurdaičiai; 2017 metai; dvejetų varžybos, D lygis, II vieta.


Andrius Raudys, Deividas Griguola, Artūras Mendelejevas, Vytautas Kavaliauskas – sportinės varžybos „Daugiau sporto“, „Zemgalės“ globos namai, Ziedkalnė (Latvija); 2017 metai; futbolo rungtis; A lygis, III vieta.
Artūras Mendelejevas, Vytautas Kavaliauskas, Deividas Griguola, Andrius Raudys, Andrius  Grakauskas, Raimondas Skurdelis, Giedrius Kiltinas,
Edita Jokubauskienė, Aurelija Gabrienė, Ligita Žiobakienė, Vladas Milieška, Virginija Rupšienė – sportinės varžybos „Daugiau sporto“, „Zemgalės“ globos namai, Ziedkalnė (Latvija); 2017 metai; III vieta.


Airida Boreišaitė – respublikinis plakato konkursas „Medžiai – žemės plaučiai“, Joniškio A. Raudonikio meno mokykla; 2017 metai; diplomas už ekspresyviai perteiktą nuotaiką.
Gertrūda Dumbauskaitė
– respublikinis plakato konkursas „Medžiai – žemės plaučiai“, Joniškio A. Raudonikio meno mokykla; 2017 metai; padėka už kūrybiškumą.

Egidijus Džiugas, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys, Andrius Marozas – krepšinio 3×3 čempionatas, Jurdaičiai; 2017 metai; D lygis, I vieta.
Artūras Mendelejevas
– krepšinio 3×3 čempionatas, Jurdaičiai; 2017 metai; baudų metimo konkursas, III vieta.

2016 metai

Aida Morkūnaitė – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2016“, Venta; nominacijos – už dosniausias šv. Kalėdas; už dosnų kalėdinio stebuklo pavaizdavimą.
Artūras Mendelejevas
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2016“, Venta; nominacijos – už kruopščiausią piešinį.
Marija Barkutė
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2016“, Venta; nominacija – už humoristiškiausią piešinį.
Jurgita Proskurova
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2016“, Venta; nominacija – už kalėdinės iliuzijos pateikimą.
Vida Valiūnaitė
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2016“, Venta; nominacija – už šventiškiausią piešinį.
Raimondas Skurdelis
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2016“, Venta; nominacija – už meniškiausią kalėdinį piešinį.

Agnė Valančiūtė, Svietlana Parfionova – 2017 m. Gintarinės vaistinės kalendorius; 2016 metai; piešiniai, patekę į kalendorių.


Andrius Grakauskas – kalėdinio atviruko (piešinio) konkursas, Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboj“a, 2016 metai; konkurso nugalėtojas.
Svietlana Parfionova
– kalėdinio atviruko (piešinio) konkursas, Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“, 2016 metai; paskatinamasis prizas.


Rosita Bakaitytė, Marija Barkutė, Svietlana Parfionova, Jovita Skamarakaitė, Deividas Griguola, Remigijus Nausėda – žmonių su negalia varžybos „Pasportuokime su vasara“, Jurdaičiai; 2016 metai; II vieta.


Vytautas Skirius, Tomas Barškutis – konkursas-poezijos pavasaris „Nuvesk mane į vasarą“, Skemai; 2016 metai; nominacija „Muzikinis pasveikinimas“.


Egidijus Džiugas, Saulius Matavičius, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys, Edmundas Vabalickis, Linas Lileikis – Jungtinio salės futbolo čempionatas, Šiauliai; 2016 metai; B lygis, I vieta.

2015 metai

Svietlana Parfionova – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2015“, Venta; nominacijos – už kruopščiausią piešinį; už margas, džiaugsmingas šv. Kalėdas.
Andrius Grakauskas
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2015“, Venta; nominacijos – už šilčiausią, kalėdiškiausią piešinį; už perteiktą šv. Kalėdų nakties paslaptingumą.
Marija Barkutė
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2015“, Venta; nominacija – už kalėdinių svajonių išpildymą.
Deividas Jonušas
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2015“, Venta; nominacija – už originalumą.
Vida Valiūnaitė
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2015“, Venta; nominacija – už spalvotą šv. Kalėdų garsų skambėjimą.
Andrius Vasiliauskas
– piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2015“, Venta; nominacija – už draugiškiausią piešinį.

Andrius Grakauskas – Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ kalėdinio atviruko (piešinio) konkurso nugalėtojas; 2015 metai.


Svietlana Parfionova – Akmenės rajono mokinių ir mokytojų  kūrybinių darbų parodos „Atėjau. Pastebėjau. Įprasminau.“ nugalėtoja, nominuota už dailės išraiškos priemonių tikslingą panaudojimą, gebėjimą kontrasto principu akcentuoti kūrybinės idėjos aktualumą; Naujoji Akmenė; 2015 metai.

Artūras Mendelejevas, Kęstutis Barauskas – stalo teniso dvejetų su partneriais čempionatas, Jurdaičiai; 2015 metai; A lygis, I vieta.
Egidijus Džiugas, Edvardas Liaučius – stalo teniso dvejetų su partneriais čempionatas, Jurdaičiai; 2015 metai; D lygis, I vieta.

Rasa Jonaitytė, Svietlana Parfionova, Andrius Raudys –  petankės varžybos, Kėdainiai; 2015 metai; III vieta grupėje.


Deivis Abromaitis, Egidijus Džiugas, Vytautas Kavaliauskas, Saulius Matavičius, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys – respublikinis jungtinio futbolo čempionatas, Šiauliai; 2015 m., B lygis, I vieta.


Aivaras Korizna – jungtinio krepšinio varžybos, Skemai; 2015 metai; tritaškių metimo konkursas, I vieta.

Saulius Matavičius, Artūras Mendelejevas, Linas Lileikis – parko tinklinis, Jurdaičiai; 2015 metai; A lygis, I vieta.
Marius Juškys, Andrius Raudys, Erika Talakauskaitė – parko tinklinis, Jurdaičiai; 2015 metai; C lygis, III vieta.


Egidijus Džiugas, Marius Juškys, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys, Marius Vaičiūnas – žvejų varžytuvės „Sidabrinis žvynas“, Linkuva; 2015 metai; III vieta.

Marius Juškys, Saulius Matavičius, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys, Aivaras Korizna, Linas Lileikis – tarptautinės atvirosios XVIII-os socialinės globos namų vasaros sporto žaidynės, Zarasai; 2015 metai; jungtinis tinklinis, I vieta.

Tomas Barškutis, Donatas Kasperavičius, Žana Dovydova, Justina Minkštimaitė, Vida Valiūnaitė, Snieguolė Butautienė, Egidijus Vaitkus – dainuojamosios poezijos festivalis „Obelų žydėjimas 3“, Kupiškis; 2015 metai; patriotiškiausia nominacija.

Marius Juškys, Saulius Matavičius, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys, Edmundas Vabalickis, Aivaras Korizna, Linas Lileikis – jungtinio tinklinio čempionatas, Venta; 2015 metai; A lygis, I vieta.

Artūras Mendelejevas – Socialinės globos namų krepšinio 3×3 čempionatas, Jurdaičiai; 2015 metai; tritaškių metimo konkursas,  III vieta.

Deivis Abromaitis, Egidijus Džiugas, Andrius Marozas, Edmundas Vabalickis – 50 kg štangos spaudimo varžybos, Venta; 2015 metai; B lygis, I vieta.
Saulius Matavičius, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys, Vaclovas Sakalauskas – 50 kg štangos spaudimo varžybos, Venta; 2015 metai; C lygis, III vieta.

Egidijus Džiugas, Marius Juškys, Saulius Matavičius, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys, Edmundas Vabalickis, Vytautas Kavaliauskas, Linas Lileikis – salės jungtinio futbolo turnyras, Šiauliai; 2015 metai; B lygis, III vieta.

Donatas Kasperavičius – tarptautinis karaoke festivalis, Dabikinė; 2015 metai; nominacijos – šventės favoritas, daugiausia žiūrovų balsų.
Artūras Mendelejevas – tarptautinis karaoke festivalis, Dabikinė; 2015 metai; nominacijaartistiškiausias atlikėjas.


2014 metai


Rasa Jonaitytė – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2014“, Venta; nominacija – už šventinio laukimo dvasią.
Vytautas Skirius – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2014“, Venta; nominacija – geriausio dailininko darbas, pasakiškiausias piešinys.
Raimondas Skurdelis – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2014“, Venta; nominacija – nuoširdžiausias, fantastiškiausias – paslaptingiausias piešinys.
Laimonas Tumas – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2014“, Venta; nominacija – žaismingiausias piešinys.
Vida Valiūnaitė – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2014“, Venta; nominacija – muzikaliausias piešinys.
Andrius Vasiliauskas – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2014“, Venta; nominacija – linksmiausias piešinys.

Egidijus Džiugas, Marius Juškys, Saulius Matavičius, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys, Vytautas Kavaliauskas – Europos SO krepšinio savaitės finalinis krepšinio 3×3 turnyras, Kaunas; 2014 metai; III vieta.

Artūras Mendelejevas, Kęstutis Barauskas – LSOK stalo teniso dvejetų čempionatas, Jurdaičiai; 2014 metai; A lygis, III vieta.
Egidijus Džiugas, Linas Lileikis – LSOK stalo teniso dvejetų čempionatas, Jurdaičiai; 2014 metai; C lygis, II vieta.
Devis Abromaitis, Toma Barauskienė – LSOK stalo teniso dvejetų čempionatas, Jurdaičiai; 2014 metai; mišrūs dvejetai, III vieta.

Dovilė Būdvytytė, Deivis Abromaitis, Egidijus Džiugas, Artūras Mendelejevas – LSOK „Galiūno“ varžybos, Aukštelkė; 2014 metai; komandinės rungtys (padangos vertimo ir virvės traukimo), III vieta.
Dovilė Būdvytytė – LSOK „Galiūno“ varžybos, Aukštelkė; 2014 metai; kelmo metimas, II vieta.

Artūras Mendelejevas, Edmundas Vabalickis – LSOK parko tinklinis, Jurdaičiai; 2014 metai; A lygis, II vieta.
Marius Juškys, Saulius Matavičius – LSOK parko tinklinis, Jurdaičiai; 2014 metai; C lygis, II vieta.
Deivis Abromaitis, Andrius Raudys – LSOK parko tinklinis, Jurdaičiai; 2014 metai; D lygis, III vieta.

Egidijus Džiugas – Tarptautinės atvirosios vasaros sporto žaidynės, Zarasai; 2014 metai; galiūnų rungtis, II vieta.
Egidijus Džiugas, Marius Juškys, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys, Aivaras Korizna, Linas Lileikis – Tarptautinės atvirosios vasaros sporto žaidynės, Zarasai; 2014 metai; tinklinis, III vieta.

Egidijus Džiugas, Marius Juškys, Saulius Matavičius, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys, Edmundas Vabalickis, Aivaras Korizna, Linas Lileikis – LSOK jungtinio tinklinio čempionatas, Venta; 2014 metai; A lygis, II vieta.

Ela Smilgienė, Grafas Udalcovas – Respublikinis neįgalaus jaunimo pramoginių šokių konkursas „Šokių fiesta-Venta 2014“, Venta; 2014 metai; A lygis, I vieta.
Svietlana Parfionova, Artūras Mendelejevas – Respublikinis neįgalaus jaunimo pramoginių šokių konkursas „Šokių fiesta-Venta 2014“, Venta; 2014 metai; B lygis, IIvieta.
Filomena Milerytė, Žilvinas Roga – Respublikinis neįgalaus jaunimo pramoginių šokių konkursas „Šokių fiesta-Venta 2014“, Venta; 2014 metai; C lygis, III vieta.

Egidijus Džiugas, Saulius Matavičius, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys, Edmundas Vabalickis, Linas Lileikis – SO Europos futbolo savaitės renginys, Šiauliai; 2014 metai; A lygis, II vieta.

Aerobikos komanda – Lietuvos moterų sporto asociacijos ir LSOK aerobikos čempionatas, Šeduva; 2014 metai; nominacijos: „Sportiškiausia komanda“, „Masiškiausia komanda“.

Egidijus Džiugas, Artūras Mendelejevas, Edmundas Vabalickis – LSOK krepšinis 3×3, Jurdaičiai; 2014 metai; B lygis, III vieta.
Marius Juškys, Vytautas Kavaliauskas, Saulius Matavičius,  Andrius Raudys – LSOK krepšinis 3×3, Jurdaičiai; 2014 metai; C lygis, II vieta.
Egidijus Džiugas – LSOK krepšinis 3×3, Jurdaičiai; 2014 metai; baudų metimo konkursas; III vieta.

Donatas Kasperavičius, Artūras Mendelejevas, Arvydas Ribikauskas – respublikinis vokalinių ansamblių festivalis-konkursas „Kur aukštas klevas“, Linkuva; 2014 metai; II vieta.

Deivis Abromaitis, Egidijus Džiugas, Andrius Marozas, Vaclovas Sakalauskas – LSOK štangos spaudimas gulint, Venta; 2014 metai; A lygis, II vieta.
Darius Beleckas, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys, Edmundas Vabalickis – LSOK štangos spaudimas gulint, Venta; 2014 metai; B lygis, III vieta.

2013 metai

Marija Barkutė – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2013“, Venta; nominacija – už šventiškiausią piešinį.
Lina Danilevičiūtė – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2013“, Venta; nominacija – už nuoširdų, angelišką piešinį.
Andrius Grakauskas – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2013“, Venta; nominacijos – už kruopštumą; už smagiausią, šeimyniškiausią  piešinį.
Rasa Jonaitytė – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2013“, Venta; nominacija – už puošniausią piešinį.
Donatas Kiudulas – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2013“, Venta; nominacija – už paslaptingiausią, gražiausią piešinį.
Justina Minkštimaitė – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2013“, Venta; nominacijos – už kūrybiškumą; už šventiškiausią piešinį.
Svietlana Parfionova – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2013“, Venta; nominacija – už išradingumą.
Sandrius Parvainis – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2013“, Venta; nominacijos – už meniškumą; už smagiausią  piešinį.
Irma Prakapaitė – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2013“, Venta; nominacija – už originalumą.
Vytautas Skirius – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2013“, Venta; nominacija – už gražiausią piešinį.
Raimondas Skurdelis – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2013“, Venta; nominacija – už originaliausią, žiemiškiausią piešinį.
Andrius Vasiliauskas – piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursas „Kalėdų stebuklas-2013“, Venta; nominacijos – už idėją; už išradingiausią, krupščiausią piešinį.

Artūras Mendelejevas, Edvardas Liaučius – LSOK stalo tenisas, Jurdaičiai; 2013 metai; B lygis, III vieta.
Egidijus Džiugas, Linas Lileikis – stalo tenisas, Jurdaičiai; 2013 metai; D lygis, II vieta.
Deivis Abromaitis, Edvardas Liaučius  – LSOK stalo tenisas, Jurdaičiai; 2013 metai; D lygis, III vieta.

Arvydas Ribikauskas – nominacija „Festivalio atradimas – geriausias atlikėjas“ ; respublikinis menų festivalis-konkursas „Gerumo sparnai“; Šiauliai, 2013 metai.
Choreografijos kolektyvas, dainininkai Dalia Tenienė ir Arvydas Ribikauskas – nominacija „Už geriausiai atskleistą muzikos ir šokio sintezę“; respublikinis menų festivalis konkursas „Gerumo sparnai“; Šiauliai, 2013 metai.

Saulius Matavičius, Deivis Abromaitis, Alma Lileikienė; Artūras Mendelejevas, Egidijus Džiugas, Linas Lileikis; Andrius Raudys, Marius Juškys,  Andrius Kazlauskas – parko tinklinis, Jurdaičiai; 2013 metai; II vieta.

Egidijus Džiugas, Saulius Matavičius, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys, Edmundas Vabalickis; partneriai: Aivaras Korizna, Linas Lileikis – LSOK jungtinio tinklinio varžybos, Venta; 2013 metai; A lygis, III vieta.

Edmundas Vabalickis – kėgliai, II vieta; Egidijus Džiugas – smiginis, II vieta; Marius Juškys – figūrinis važiavimas dviračiu, II vieta; Sporto šventė, skirta Kauno NJU centro 15-ajam jubiliejui paminėti; Kaunas, 2013 metai.


Aistė Surdokaitė, Artūras Mendelejevas – A lygis, II vieta; Jovita Skamarakaitė, Grafas Udalcovas – B lygis, II vieta; Filomena Milerytė, Laimonas Tumas – C lygis, II vieta; Respublikinis neįgalaus jaunimo pramoginių šokių konkursas „Šokių fiesta“; Venta, 2013 metai.

Gyventojų futbolo komanda – Specialiosios Olimpiados Europos finalinis futbolo renginys, Šiauliai; 2013 metai; B lygis, II vieta.

Egidijus Džiugas, Marius Juškys, Saulius Matavičius, Andrius Raudys – LSOK krepšinis 3×3, Joniškis; 2013 metai; C lygis, II vieta.
Artūras Mendelejevas – LSOK krepšinis 3×3, Joniškis; 2013 metai; tritaškių konkursas, III vieta.

Deivis Abromaitis, Darius Beleckas, Egidijus Džiugas, Andrius Marozas – LSOK štangos spaudimas gulint, Venta; 2013 metai; B lygis, I vieta.

2012 metai

Laimonas Tumas – Respublikinis tapybos ant vandens kūrybinis konkursas – talismano „Tapumis“ kūrimas; 2012 metai; 5 vieta (komisijos vertinimu), 7 vieta (bendra facebook lankytojų ir komisijos lentelė).

Andrius Grakauskas – kompiuteriu pieštų piešinių konkursas „Kalėdų stebuklas“, Venta; 2012 metai; nominacija už šilčiausią ir techniškiausią piešinį.
Raimondas Skurdelis – kompiuteriu pieštų piešinių konkursas „Kalėdų stebuklas“, Venta; 2012 metai; nominacija už šventiškiausią piešinį.
Vida Valiūnaitė – kompiuteriu pieštų piešinių konkursas „Kalėdų stebuklas“, Venta; 2012 metai; nominacija už meniškiausią piešinį.
Andrius Vasiliauskas – kompiuteriu pieštų piešinių konkursas „Kalėdų stebuklas“, Venta; 2012 metai; nominacija už žaismingiausią piešinį; 2-3 vieta pagal balsavusių internete vertinimą.

Svietlana Parfionova – Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ kalėdinių piešinių konkursas; diplomantė.

Egidijus Džiugas  – LSOK jėgos trikovės čempionatas, Radviliškis; 2012 metai; III vieta (svorio kategorija iki 75 kg).
Deivis Abromaitis  – LSOK jegos trikovės čempionatas, Radviliškis; 2012 metai; III vieta (svorio kategorija iki 90 kg).
Darius Beleckas  – LSOK jėgos trikovės čempionatas, Radviliškis; 2012 metai; III vieta (svorio kategorija iki 100 kg).

Deivis Abromaitis, Egidijus Džiugas, Artūras Mendelejevas, Edmundas Vabalickis – LSOK Europos krepšinio savaitės finalinis renginys, Kaunas; 2012 metai; A grupė, III vieta.
Donatas Grubliauskas, Vytautas Kavaliauskas, Saulius Matavičius, Andrius Raudys – LSOK Europos krepšinio savaitės finalinis renginys, Kaunas; 2012 metai; B grupė, III vieta.

Artūras Mendelejevas ir  Kęstutis Barauskas – LSOK stalo tenisas, vyrų dvejetai, Jurdaičiai; 2012 metai; B lygis, II vieta.
Egidijus Džiugas ir Linas Lileikis –  LSOK stalo tenisas, vyrų dvejetai, Jurdaičiai; 2012 metai; C lygis, II vieta.
Deivis Abromaitis ir  Iveta Stackevičienė – LSOK stalo tenisas, mišrūs dvejetai, Jurdaičiai; B lygis, III vieta.

Gyventojų komanda – žinių viktorina „Išminties kraitelė“, Jurdaičiai; 2012 metai; II vieta.

Egidijus Džiugas, Artūras Mendelejevas; Linas Lileikis – LSOK parko tinklinio 3×3 čempionatas, Jurdaičiai; 2012 metai; A lygis, II vieta.

Donatas Grubliauskas, Andrius Raudys; Aivaras Korizna – LSOK parko tinklinio 3×3 čempionatas, Jurdaičiai; 2012 metai; B lygis, II vieta.

Deivis Abromaitis, Saulius Matavičius; Linas Lileikis – LSOK parko tinklinio 3×3 čempionatas, Jurdaičiai; 2012 metai; C lygis, I vieta.


Egidijus Džiugas, Artūras Mendelejevas, Edmundas Vabalickis; Aivaras Korizna, Linas Lileikis – XV-osios LSOK Socialinės globos namų vasaros sporto žaidynės, Zarasai; tinklinis; 2012 metai; III vieta.
Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Artūras Mendelejevas, Edmundas Vabalickis – XV-osios LSOK Socialinės globos namų vasaros sporto žaidynės, Zarasai; krepšinis 3X3; 2012 metai; II vieta.

Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Artūras Mendelejevas, Edmundas Vabalickis; partneriai: Aivaras Korizna, Edvardas Liaučius, Linas Lileikis – LSOK jungtinio tinklinio 5X5 varžybos, Venta; 2012 metai; II vieta.
Deivis Abromaitis, Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Vytautas Kavaliauskas, Artūras Mendelejevas, Saulius Matavičius, Andrius Raudys, Edmundas Vabalickis; LSOK jungtinio futbolo varžybos, Šiauliai; 2012 metai; B lygis, II vieta.

Donatas Grubliauskas, Artūras Mendelejevas, Andrius Raudys, Edmundas Vabalickis – krepšinis 3×3, Jurdaičiai; 2012 metai; B lygis, I vieta.
Donatas Grubliauskas – krepšinis 3×3, Jurdaičiai; 2012 metai; tritaškių konkursas, II vieta.
Artūras Mendelejevas – krepšinis 3×3, Jurdaičiai; 2012 metai; baudų mėtymas, II vieta.

Merginų ir vaikinų komanda – LSOK aerobikos čempionatas, Šeduva; 2012 metai; III vieta.

Vida Valiūnaitė – piešinių konkursas „Ledų karalystėje“; 2012 metai; piešinio eksponavimas Vilniaus „Mcdonald“ restorane, pakvietimas į šį restoraną, prizas – vaikiškas rinkinys.

Deivis Abromaitis – štangos spaudimas, Venta; 2012 metai; III vieta.
Deivis Abromaitis, Darius Beleckas, Egidijus Džiugas, Vytautas Jurgelis – štangos spaudimas, Venta; 2012 metai; III vieta (komandinė).

Darius Augutis, Kazimieras Čereškevičius, Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Vytautas Kavaliauskas, Artūras Mendelejevas, Edmundas Vabalickis – LSOK salės futbolas 5×5, Šiauliai; 2012 metai; B lygis II vieta.

2011 metai

Raimondas Skurdelis – kompiuteriu pieštų piešinių konkursas „Kalėdų stebuklas“, Venta; nominacija už techniškumą ir nuoširdumą.
Natalija Prokopovič – kompiuteriu pieštų piešinių konkursas„ Kalėdų stebuklas“, Venta; nominacija už kūrybiškumą.
Jurgita Proskurova – kompiuteriu pieštų piešinių konkursas „Kalėdų stebuklas“, Venta; nominacija už išradingumą.
Aleksėjus Vachinas -kompiuteriu pieštų piešinių konkursas „Kalėdų stebuklas“, Venta; nominacija už nuoširdumą.
Rasa Narijauskaitė – kompiuterių pieštų piešinių konkursas „Kalėdų stebuklas“, Venta; nominacija: tiesiog mielas darbelis.

Egidijus Džiugas – LSOK jėgos trikovės čempionatas, Radviliškis; 2011 metai; I vieta (svorio kategorija iki 70 kg).
Deivis Abromaitis – LSOK jėgos trikovės čempionatas, Radviliškis; 2011 metai; II vieta (svorio kategorija iki 85 kg).
Darius Beleckas – LSOK jėgos trikovės čempionatas, Radviliškis; 2011 metai; I vieta (svorio kategorija iki 95 kg).

Donatas Grubliauskas, Egidijus Džiugas, Artūras Mendelejevas; Iveta Kasparavičiūtė – LSOK stalo tenisas, Jurdaičiai; 2011 metai; B lygis; I vieta.

Deivis Abromaitis, Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas; Linas Lileikis – LSOK parko tinklinis; Jurdaičiai; 2011 metai; A lygis; II vieta.
Darius Augutis, Artūras Mendelejevas, Edmundas Vabalickis; Aivaras Korizna – LSOK parko tinklinis; Jurdaičiai; 2011 metai; B lygis; III vieta.

Filomena Milerytė, Deivis Abromaitis, Darius Beleckas, Egidijus Džiugas – LSOK galiūnų varžybos; Aukštelkė; 2011 metai; padangos vartymo rungtis – II vieta; Egidijus Džiugas – luito atkėlimas – III vieta.

Darius Augutis, Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Artūras Mendelejevas – XIV-osios Tarptautinės atvirosios socialinės globos namų vasaros sporto žaidynės, Zarasai; krepšinis 3X3; 2011 metai; I vieta.
Darius Augutis, Svietlana Parfionova; Edvardas Liaučius, Vilija Daunaravičienė – XIV-osios Tarptautinės atvirosios socialinės globos namų vasaros sporto žaidynės, Zarasai; pasagos metimas; 2011 metai; II vieta.
Edvardas Liaučius – XIV-osios Tarptautinės atvirosios socialinės globos namų vasaros sporto žaidynės, Zarasai; galiūnai (darbuotojų); 2011 metai; III vieta.

Darius Augutis, Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Artūras Mendelejevas; partneriai: Jonas Gricius, Vytas Noreikis – LSOK jungtinis krepšinis, Skemai; 2011 metai, I vieta. Donatas Grubliauskas (tritaškių metimo konkursas tarp gyventojų) – I vieta, Jonas Gricius (tritaškių konkursas tarp partnerių) – I vieta.

Deivis Abromaitis, Darius Beleckas, Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Vytautas Kavaliauskas, Artūras Mendelejevas; partneriai: Aivaras Korizna, Edvardas Liaučius, Linas Lileikis – LSOK jungtinio tinklinio 5X5 varžybos, Venta; 2011 metai; II vieta.

Aistė Surdokaitė ir Darius Kamarauskas – A lygis, III vieta; Svietlana Parfionova ir Grafas Udalcovas – B lygis, III vieta; Jovita Skamarakaitė ir Darius Augutis – C lygis, II vieta; Filomena Milerytė ir Vytautas Kavaliauskas – C lygis, III vieta; Respublikinis neįgalaus jaunimo pramoginių šokių konkursas „Šokių fiesta – Venta 2011“; Venta, 2011 metai.

Darius Augutis – baudų metimo konkursas; III vieta; Donatas Grubliauskas – baudų metimo konkursas; I vieta; Darius Beleckas – smiginio varžybos; II vieta; Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras; 2011 m.

Darius Augutis – šuolis į tolį; A lygis – 3 vieta; Egidijus Džiugas – rutulio stūmimas; B lygis, II vieta; Donatas Grubliauskas – 100 m bėgimas; A lygis – I vieta; Artūras Mendelejevas – 800 m bėgimas; A lygis, I vieta; šuolis į tolį – B lygis, II vieta; LSOK lengvosios atletikos varžybos, Jurbarkas; 2011 metai.

Darius Augutis, Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Artūras Mendelejevas; LSOK čempionatas, Jurdaičiai; krepšinis 3X3; 2011 metai; A lygis, III vieta. Tritaškių konkursas – Donatas Grubliauskas – I vieta; baudų metimo konkursas – Donatas Grubliauskas – II vieta, Darius Augutis – III vieta.

2010 metai

Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Artūras Mendelejevas, partneriai – Linas Lileikis, Vytas Noreikis – Finalinis Europos jungtinio krepšinio savaitės renginys, Kaunas; krepšinis 3×3; 2010 metai; II vieta savo grupėje.

Darius Augutis, Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Artūras Mendelejevas – Regioninės krepšinio varžybos, Šiauliai; krepšinis 3×3; 2010 metai; III vieta.

Grafas Udalcovas – LSOK jėgos trikovės čempionatas, Radviliškis; 2010 metai; A lygis, II vieta (svorio kategorija iki 56 kg).
Egidijus Džiugas – LSOK jėgos trikovės čempionatas, Radviliškis; 2010 metai; A lygis, II vieta (svorio kategorija iki 75 kg).
Deivis Abromaitis – LSOK jėgos trikovės čempionatas, Radviliškis; 2010 metai; A lygis, II vieta (svorio kategorija iki 82,5 kg).
Darius Beleckas – LSOK jėgos trikovės čempionatas, Radviliškis; 2010 metai; B lygis, I vieta (svorio kategorija iki 90 kg).

Artūras Mendelejevas; partneris Gediminas Juškevičius Specialiosios Olimpiados Europos vasaros žaidynės, Varšuva; jungtinis krepšinis; 2010 metai; A lygis, III vieta.

Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Artūras Mendelejevas; Iveta Kasparavičiūtė – Jurdaičiai; stalo tenisas; 2010 metai; III vieta savo grupėje.

Darius Augutis, Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Artūras Mendelejevas – XIII-osios Tarptautinės atvirosios pensionatų vasaros sporto žaidynės, Zarasai; krepšinis 3X3; 2010 metai; III vieta.
Egidijus Džiugas – XIII-osios Tarptautinės atvirosios pensionatų vasaros sporto žaidynės, Zarasai; galiūnų varžybos; 2010 metai; VI vieta.
Deivis Abromaitis – XIII-osios Tarptautinės atvirosios pensionatų vasaros sporto žaidynės, Zarasai; galiūnų varžybos; 2010 metai; VIII vieta.
Darius Augutis, Svietlana Parfionova; Edvardas Liaučius, Alma Lileikienė – XIII-osios Tarptautinės atvirosios pensionatų vasaros sporto žaidynės, Zarasai; pasagos metimas; 2010 metai; III vieta.

Alma Kvietkutė – piešinių konkursas „Noriu būti…“; 2010 metai; piešinys patalpintas Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išleistame albume.
Vida Valiūnaitė – piešinių konkursas „Noriu būti…“; 2010 metai; piešinys patalpintas Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išleistame albume.

Deivis Abromaitis, Darius Beleckas, Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Artūras Mendelejevas; partneriai: Aivaras Korizna, Edvardas Liaučius, Linas Lileikis – jungtinio tinklinio 5X5 varžybos, Venta; 2010 metai; II vieta.

Jovita Skamarakaitė, Žilvinas Roga – Respublikinis neįgaliųjų pramoginių šokių konkursas „Šokių fiesta“, Venta; 2010 metai; B lygis, III vieta.
Svietlana Parfionova, Grafas Udalcovas – Respublikinis neįgaliųjų pramoginių šokių konkursas „Šokių fiesta“, Venta; 2010 metai; C lygis, I vieta.

Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Artūras Mendelejevas; partneris Vytas Noreikis – LSOK čempionatas, Jurdaičiai; jungtinis krepšinis; 2010 metai; A lygis III vieta.

Merginų ir vaikinų komanda – LSOK aerobikos čempionatas, Šeduva; 2010 metai; kvietimas į LMSA aerobikos festivalį „Auksinis ruduo“ Palangoje.

Daiva Liutkevičiūtė – piešinių konkursas „Vaikų pasaulis be smurto“; 2010 metai; I vieta savo grupėje.
Vida Valiūnaitė – piešinių konkursas „Vaikų pasaulis be smurto“; 2010 metai; I vieta savo grupėje.

2009 metai

Andrius Grakauskas – kalėdinių piešinių konkursas, organizuojamas Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“; 2009 metai; padėka ir prizas.
Svietlana Parfionova – kalėdinių piešinių konkursas, organizuojamas Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“; 2009 metai; padėka ir prizas.

Darius Augutis, Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Genadijus Jurėnas, Artūras Mendelejevas; partneriai: Gediminas Juškevičius, Edvardas Liaučius, Linas Lileikis, Vytas Noreikis – Lietuvos SO jungtinio krepšinio varžybos, Kaunas; 2009 metai; II vieta.

Darius Augutis, Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Artūras Mendelejevas – Europos SO krepšinio savaitės varžybos, Radviliškis; 2009 metai; I vieta.

Artūras Mendelejevas – LSOK jėgos trikovės čempionatas, Radviliškis; 2009 metai; II vieta (svorio kategorija iki 56 kg).
Egidijus Džiugas – LSOK jėgos trikovės čempionatas, Radviliškis; 2009 metai; III vieta (svorio kategorija iki 75 kg).
Deivis Abromaitis – LSOK jėgos trikovės čempionatas, Radviliškis; 2009 metai; III vieta (svorio kategorija iki 82 kg).

Darius Augutis, Egidijus Džiugas, Donatas Grubliauskas, Vytautas Kavaliauskas, Artūras Mendelejevas; partneriai: Edvardas Liaučius, Linas Lileikis, Darius Liučvaikis, Vytas Noreikis, Arvydas Ribikauskas – LSOK jungtinis krepšinis, Kaunas; 2009 metai; I vieta.

Žana Venskutonytė, Artūras Mendelejevas – pramoginių šokių konkursas, Jurdaičiai; 2009 metai; B lygis, III vieta.

Merginų komanda – LSOK aerobikos čempionatas, Šeduva; 2009 metai; III vieta.
Vaikinų komanda – LSOK aerobikos čempionatas, Šeduva; 2009 metai; II vieta.

Tadas Glemža, Donatas Grubliauskas, Sigita Kairytė, Artūras Mendelejevas; Arvydas Ribikauskas – LSOK krepšinio 3×3 čempionatas, Jurdaičiai; 2009 metai; B lygis I vieta.

2008 metai

Merginų komanda – LSOK aerobikos čempionatas, Kaunas; 2008 metai; III vieta.
Vaikinų komanda – LSOK aerobikos čempionatas, Kaunas; 2008 metai; II vieta.

Tadas Glemža, Donatas Grubliauskas, Arvydas Ribikauskas – LSOK krepšinio 3×3 čempionatas, Jurdaičiai; 2008 metai; B lygis I vieta.

2007 metai

Merginų komanda – LSOK aerobikos čempionatas, Kaunas; 2007 metai; III vieta.

Tadas Glemža, Donatas Grubliauskas, Arvydas Ribikauskas – LSOK krepšinio 3×3 čempionatas, Jurdaičiai; 2007 metai; C lygis, I vieta.

Arvydas Ribikauskas ir dainininkas Deivis dainavo koncerte „Už gražų vaiko pasaulį. Aš noriu svajoti“ Vaikų gynimo dienos proga; Vilnius, „Siemens“ arena; renginį tiesiogiai transliavo LTV televizija.

2006 metai

Žana Venskutonytė, Darius Kamarauskas – pramoginių šokių konkursas, Jurdaičiai; 2006 metai; A lygis, I vieta.
Jovita Skamarakaitė, Žilvinas Roga – pramoginių šokių konkursas, Jurdaičiai; 2006 metai; B lygis, II vieta.

2005 metai

Arvydas Ribikauskas – sutrikusio intelekto žmonių „Eurovizija“, Vilnius; 2005 metai; III vieta.

Žana Venskutonytė, Darius Kamarauskas – pramoginių šokių konkursas, Jurdaičiai; 2005 metai; A lygis, I vieta.
Jovita Skamarakaitė, Artūras Mendelejevas – pramoginių šokių konkursas, Jurdaičiai; 2005 metai; C lygis, II vieta.

2004 metai

Žana Venskutonytė, Darius Kamarauskas – pramoginių šokių konkursas, Jurdaičiai; 2004 metai; A lygis, I vieta.
Renata Kaminskaitė, Arvydas Ribikauskas – pramoginių šokių konkursas, Jurdaičiai; 2004 metai; B lygis, II vieta.

2003 metai

Žana Venskutonytė, Darius Kamarauskas – pramoginių šokių konkursas, Jurdaičiai; 2003 metai; A lygis, I vieta.
Renata Kaminskaitė, Arvydas Ribikauskas – pramoginių šokių konkursas, Jurdaičiai; 2003 metai; B lygis, III vieta.
Jovita Skamarakaitė, Artūras Mendelejevas – pramoginių šokių konkursas, Jurdaičiai; 2003 metai; C lygis, II vieta.

Donatas Grubliauskas – SO olimpiada, Dublinas; krepšinis; I vieta.