Menu Close

Sveikiausio gėrimo konkursas

Lapkričio 19 dieną globos namuose vyko konkursas „Mano sveikiausias gėrimas“. Renginio pradžioje kineziterapeutė R. Urbonienė visiems gyventojams ir darbuotojams paaiškino, kad kasmet lapkričio 8 d. yra minima Europos sveikos mitybos diena, kurios tikslas – skatinti visuomenę maitintis sveikai.
Apie tinkamos ir sveikos mitybos principus bei taisykles pranešimą perskaitė masažuotoja D. Skabeikienė. Gyventojai ir darbuotojai buvo raginami atkreipti dėmesį į ypatingą tinkamo maitinimosi svarbą sveikatai. Pranešime buvo paminėta, kad visi esame apie tai girdėję, žinome taisykles, bet retas kuris jų laikomės. Globos namų gyventojai Aida, Aurelija, Dovilė, Andrius, Vytautas ir Laimonas perskaitė žymių žmonių citatas apie sveiką gyvenimo būdą.
Kiekvienos šeimynos gyventojai ir darbuotojai, sveikatos priežiūros bei maisto ruošos padalinio darbuotojai, užimtumo specialistai pristatė savo pagamintus gėrimus. Po to buvo išrinkta vertinimo komisija, kurios užduotis – iš siūlomos gausos išskirti patį sveikiausią gėrimą. Kol vertinimo komisija ragavo įvairius gėrimus, gyventojams ir darbuotojams teko įminti nemažai mįslių. Viso renginio metu buvo galimybė stebėti, kaip maisto padalinio darbuotojos I. Butautienė ir D. Kontutienė su lėtaeige sulčiaspaude spaudžia šviežių vaisių ir daržovių sultis.
„Mano sveikiausias gėrimas“ nugalėtojais tapo „Sraigiukų“ šeimyna, II-a vieta atiteko „Debesėlių“ šeimynai, o III-ią vietą užėmė „Riešutėlių“ šeimyna.
Pasibaigus konkursui visi turėjome galimybę paragauti sveikuoliškų gėrimų.
Buvo linksma, sveika ir skanu. Linkime nepamiršti apie sveiką mitybą ir būti sveikiems. Laimingai gyvena tas, kuris neserga ir yra sveikas.

Parengė: kineziterapeutė R. Urbonienė ir masažuotoja D. Skabeikienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą