Menu Close

Velykų šentė

Gal lauke ir pavojinga,

Virusų ore nestinga,

Bet Velykas paslapčia

Galim švęsti ir širdyje.

Velykinę šventę organizavome kartu su 16 šeimynos darbuotojomis ir gyventojomis. Jau prieš savaitę foje įkūrėme Velykinį miestelį: kartoninius namus gamino G. Balnienė, o dekoracijas sukomponavo soc. darbuotoja L. Gauronskaitė ir soc. darbuotojo padėjėjos Elytė ir Gražina.

Velykinė popietės šventė vyko salėje. Čia apsilankė ir Velykų bobutė – Gražina. Renginio vedančioji Ligita papasakojo apie Velykų šventimo tradicijas. Velykas reikia švęsti džiaugsmingai ir linksmai, todėl linksma daina išjudino renginio dalyvius. Muzika, dainos, žaidimai – visa tai tinka švenčiant šią pavasario šventę. Smagiausia popietės dalis – margučių ridenimas… Laimi tas, kurio margutis pataiko į ,,ypatingą margutį“. Tik dviems dalyviams tai pavyko! Tačiau visi labai noriai dalyvavo žaidimuose ir buvo apdovanoti saldainiais ar šokoladais.

Daug juoko sukėlė Vėlykų bobutės atliekamas eksperimentas su virtu margučiu ir žaliu kiaušiniu: pasukus ant stalo virtas sukasi ilgai, o žalias trumpai. Taip sužinome virtas ar žalias kiaušinis. O nukritus kiaušiniui nuo stalo kiaušinis sudužo – jis buvo žalias… Buvo daug smagaus juoko!

Pristatėme margučių spalvų reikšmes ir marginimui naudojamus dažus. Velykinę šventę užbaigėme su geriausiais linkėjimais perduodami margutį vieni kitiems.

Parengė socialinė darbuotoja Ligita Gauronskaitė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą